Zahájení prodeje nového CAM produktu Autodesk HSM™!

Nový produkt Autodesk HSM obsahuje všechny HSM CAM systémy v jednom výkonném balíčku. Zakoupením jednoho produktu získáte CAM systém pro SolidWorks a CAM systém pro Inventor, dva nejpoužívanější CAD systémy na světě. Kromě toho obdržíte cloudový systém Fusion 360, který vám umožní přistupovat na váš CAD/CAM systém kdykoliv a kdekoliv.

Dle zkušeností lidí z oboru víme, že lidé upřednostňují snadné používání, což znamená mít plně integrované CNC programovací funkce přímo v nejpoužívanějších CAD systémech. Autodesk HSM toto umožňuje.


Produkt Autodesk HSM obsahuje Autodesk Inventor pro CAD konstrukci, integrovaný CAM HSM pro Inventor, integrovaný CAM HSM pro SOLIDWORKS a cloudový systém pro konstrukci a výrobu Fusion 360. Tento balíček vám umožňuje využívat stejné CAM funkce v různých CAD systémech s ohledem na vaše preference a využívat různé kombinace pro dosažení správné efektivity.


Produkt Autodesk HSM i nadále poskytuje silnou technologii "adaptive clearing" spolu s 2.5, 3, 3+2, 5 osým frézováním, soustružením a soustružnicko-frézovacími funkcemi pro zajištění jednoho CAM řešení pro vaše potřeby. Díky integrovanému řešení jsou všechny změny na modelu automaticky promítnuty do obráběcích drah. Simulace a verifikace zajišťují větší bezpečnost pro obrábění bez dozoru, což umožňuje zvýšit produktivitu.
Designed by MCDesign