1C Pro s.r.o. - ocenění za nejvíce prodaných licencí

Ve dnech 20. - 22.5. se v Berlíně konala Autodesk konference pod názvem One Team Extension. Konference se zúčastnilo 1680 účastníků ze 46 různých krajin oblasti EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Jedním z bodů programu bylo i předání ocenění za nejvíce prodaných licencí novým zákazníkům CAD/CAM produktů Inventor HSM a HSMWorks pro oblast EMEA. Tuto prestižní cenu získala česká firma 1C Pro s.r.o.

Společnost tímto děkuje všem svým prodejcům za dosažení těchto vynikajících výsledků.

Společnost 1C Pro s.r.o. je od roku 2009 výhradním distributorem CAD/CAM systému HSMWorks na území České republiky, Slovenska a dalších zemí střední a východní Evropy. V návaznosti na odkoupení produktu HSMWorks společností Autodesk a spojením této technologie s CAD systémem Inventor vznikl nový CAD/CAM systém Inventor HSM. Společnost 1C Pro s.r.o. se v roce 2013 stala výhradním distributorem také tohoto produktu na území České republiky, Slovenska a další země střední a východní Evropy.

Je samozřejmostí, že společnost 1C Pro s.r.o. pro tyto systémy zajišťuje veškerou podporu pro uživatele, od instalací, přes školení až po pomoc v naléhavých případech při CAD/CAM zpracování. Do oblasti podpory také spadá tvorba/úprava postprocesorů pro řídicí systémy strojů, či další související činnosti.
Designed by MCDesign