1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks
Česky English
Inventor
 • Popis Inventor
 • Školení
 • Technické rady
 • Popis Inventor

  Autodesk® Inventor® obsahuje komplexní nástroje pro generování přesné konstrukční a výrobní dokumentace přímo z 3D modelu. Uživatelům aplikace Autodesk AutoCAD® umožňuje snadno těžit z výhod digitálního prototypování díky plnému využití dřívějších investic do návrhových dat ve formátu DWG™ a do znalostí aplikace Autodesk AutoCAD. Výrobci, kteří používají Inventor, vlastní špičkový software pro 3D strojírenské navrhování, vizualizace a simulace.

  Digitální prototypování

  Autodesk Inventor vám umožňuje vytvořit a analyzovat celý výrobek předtím, než je skutečně vyroben. Inventor umožňuje snadno těžit z výhod digitálního prototypování integrací 2D výkresů z aplikace Autodesk AutoCAD a 3D dat v jediném digitálním modelu. Tento digitální model vytváří virtuální znázornění výsledného výrobku a pomáhá tak firmám lépe navrhovat, vizualizovat i simulovat produkt a nespoléhat se tolik pouze na drahé fyzické prototypy. Pomáhá jim také rychleji uvádět výrobky na trh a posiluje jejich konkurenční výhodu.  Výkresy a dokumentace

  Snadno generujte a sdílejte výkresy připravené pro výrobu s výrobními týmy a externími dodavateli. Autodesk Inventor umožňuje generovat technickou a výrobní dokumentaci z ověřených digitálních prototypů, což napomáhá ke snížení chybovosti a urychlení navrhování. Maximalizujte opakované využívání 2D výkresů z aplikace Autodesk AutoCAD a vytvářejte rychleji výkresy v Inventoru. Stačí jednoduše vyvolat výkresové pohledy, včetně nárysů, půdorysů, bokorysů, pohledů ISO, detailních pohledů, řezů a pomocných pohledů, a Autodesk Inventor promítne odpovídající geometrii. Generujte automatické a asociativní rozpisky součástí a kusovníky vyvinuté přímo pro strojírenství. Díky automatickým aktualizacím se změny projevují napříč celým návrhem, takže všichni mají k dispozici přesné počty dílů, jejich identifikaci a objednávky. Inventor umožňuje vytvářet 2D a 3D výkresy v originálním formátu DWG prakticky z jakéhokoli CAD zdroje.

  Produktivita při konstrukci výrobků

  Navrhujte lepší výrobky ve 3D. Inventor nabízí širokou paletu nástrojů, které vám zjednoduší přechod od 2D ke 3D navrhování a okamžitě vám pomohou pracovat produktivně. Nástroje pro navrhování, s nimiž se velmi snadno naučíte zacházet, poskytují přelomové funkce pro navrhování sestav i modelování součástí. Intuitivní skicování a modelování s přímými manipulacemi nabízejí nepřerušovaný pracovní postup pro rychlé zkoumání a posuzování konceptů. Specializované funkce urychlují navrhování plastových součástí a plechových dílů. Snadno použitelné nástroje navíc usnadňují postup při tvorbě sestav – tak, aby do sebe všechny díly a součásti správně zapadly.

  Automatizace navrhování

  Autodesk Inventor zahrnuje nástroje pro navrhování na základě pravidel a automatizaci běžných úloh, které urychlují práci a umožňují uživatelům soustředit se na konstrukční záměr místo ručního modelování geometrie. Inventor zachycuje funkční požadavky návrhu a využívá je při automatické tvorbě inteligentních komponent a zrychlení jednotlivých fází navrhování. Technologie Inventor iLogic dramaticky zjednodušuje navrhování založené na pravidlech všem uživatelům Inventoru – i těm, kteří mají jen malé nebo žádné zkušenosti s programováním. Pomáhá jim definovat komplexní konfigurace výrobků, zvyšovat produktivitu vývoje a optimalizovat návrhy.

  Inventor

  Vizualizace jsou vlastnictvím společnosti TEDOM a.s.

  Inventor

  Vizualizace jsou vlastnictvím společnosti TEDOM a.s.

  Špičkové vizualizace

  Vytvářejte snadno a rychle působivé vizualizace, animace a prezentace, které vám usnadní komunikaci s partnery a zákazníky. Software Autodesk Inventor nabízí špičkové vizualizační, ilustrační a animační nástroje přímo ve výchozím pracovním prostoru. Realistické znázornění návrhu tak máte kdykoli k dispozici. Dynamické stínování, přesné ovládání osvětlení a obsažená knihovna textur ve vysokém rozlišení umožňují snadno vytvářet fotorealistická znázornění finálních výrobků v rámci skutečně vypadajících prostředí. Autodesk Inventor je obsažen v sadách pro navrhování Autodesk® Product Design Suite. Tyto sady nabízí rozsáhlé vizualizační možnosti, které jsou úzce provázané s Inventorem. Umožňují tak komunikovat záměr návrhu a udělat si o výrobku tak jasnou představu, jako by už byl vyroben.

  1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks / Fusion 360