1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks
Česky English
O nás
 • O nás
 • Kariéra
 • 1C Pro s.r.o. - O nás

  Společnost 1C Pro s.r.o. byla založena na začátku roku 2009. Hlavním cílem firmy bylo nalezení, distribuce a podpora takového CAD/CAM produktu, který jednoznačně překoná stávající CAD/CAM produkty na trhu, a který uspokojí potřeby těch nejnáročnějších uživatelů. Po seznámení se s produktem HSMWorks byl výběr jednoduchý a jednoznačný a firma 1C Pro s.r.o. se stala výhradním distributorem produktu HSMWorks na území České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska.

  V návaznosti na odkoupení produktu HSMWorks společností Autodesk a spojením této technologie s CAD systémem Inventor vznikl nový CAD/CAM systém Inventor HSM. Společnost 1C Pro s.r.o. se v roce 2013 stala výhradním distributorem také tohoto produktu na území České republiky, Slovenska a dalších zemí střední a východní Evropy.

  Je samozřejmostí, že společnost 1C Pro s.r.o. pro tyto systémy zajišťuje veškerou podporu pro uživatele, od instalací, přes školení až po pomoc v naléhavých případech při CAD/CAM zpracování. Do oblasti podpory také spadá tvorba/úprava postprocesorů pro řídicí systémy strojů, či další související činnosti.

  Sídlo společnosti 1C Pro s.r.o. je v Praze a opírá se o letité zkušenosti z praxe v oblastech počítačového programování, CAD/CAM zpracování dílů/nástrojů a skutečného třískového obrábění. Na základě těchto zkušeností společnost 1C Pro s.r.o. poskytuje služby z hlediska výroby dílů/nástrojů, popřípadě zajišťuje potřebné kooperace, nebo slouží i jen jako konstrukční a technologická kancelář.

  Cíl společnosti 1C Pro s.r.o.

  Distribuovat a podporovat nejlepší CAD/CAM systém, který uživatelům umožní zvýšit produktivitu a snížit náklady při dosažení optimální výsledné kvality.

  Motto společnosti 1C Pro s.r.o.

  Každý člověk, kterého potkám, ale opravdu každý, mě v něčem předčí. Proto se od něj učím...!

  1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks / Fusion 360