1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks
Česky English
Reference
 • Reference
 • Uživatelské studie
 • Reference

  AP STEEL GROUP s.r.o.

  Výrobní společnost má mnoholetou praxi a zkušenosti ve strojírenství a specializuje se na přesné tvarové výpalky, obrábění či svařování. Výroba je určena především tuzemským a dalším zahraničním odběratelům ve strojírenské výrobě. Dále se specializují na tvarové dělení plechu - přesné tvarové výpalky, CNC obrábění a svařování. Zakázková výroba je určena tuzemským i zahraničním odběratelům ve strojírenské výrobě.

  Armaturka Vranová Lhota, a.s.

  Společnost AVL je významným dodavatelem rozmanitých dílců v oblasti kovoobrábění. V současné době se prezentuje i jako výrobce vysokotlakých šoupátek zpětných klapek a tlakových zámků. AVL patří mezi přední české firmy v oblasti třískového obrábění. Společnost je vybavena výkonnými CNC soustruhy, jedno a vícevřetenovými automaty a obráběcími centry.

  CAZER s.r.o.

  Společnost disponuje znalostmi a zkušenostmi z oblasti automatizace výrobních procesů, s nutnou podporou elektronických řídících systémů a aplikované videotechniky pro optické bezkontaktní měření. Společnost si také získala významné místo na poli přesné strojírenské výroby.

  CKP Chrudim a.s.

  Výrobně obchodní společnost CKP Chrudim s 20.ti letou tradicí na českém trhu nabízí sortiment elektrického a aku ručního nářadí s možností autorizovaného servisu, sortiment zahradní techniky, brusivo, ruční nářadí a nástroje, dílenské vybavení atd. Společnost využívá CAD/CAM technologie pro třískové obrábění a výrobu a renovaci běžných a speciálních nástrojů ve vlastní brusírně se zajištěním povlakování. Firma je certifikovaným prodejcem značek PRAMET, SANDVIK, METABO, BOSH a HUSQVARNA.

  COPOTEX CZ a.s.

  Akciová společnost se zabývá vstřikováním dílů z technických plastů. Vyrábí díly zejména pro automobilový průmysl. Specializují se na plastové komponenty pro interiéry vozidel. Výroba plastových dílů je podporována vlastní nástrojárnou, která zajišťuje výrobu forem pro vstřikování plastů a opravy stávajících nástrojů. Nástrojárna je využívána také pro externí zakázky.

  CZ Diesel s.r.o.

  CZ Diesel je dodavatelem a výrobcem náhradních dílů pro spalovací motory K6S 310 DR a jeho varianty, K6 nebo K12V 230DR a jeho varianty a LIAZ M2-650 (6Z 135T). Hlavním výrobním programem jsou hlavy válců a jejich komponenty pro motory K6S 310 DR, které jsou používány v kolejových vozidlech např. lokomotivy ČME, S200, LDE 1500 atd. a také v energetických soustrojích pracujících v Peru, Nigérii, Řecku, Indii atd.

  CZ LOKO, a.s.

  Společnost CZ LOKO, a.s., je největším českým výrobcem diesel-elektrických lokomotiv podle norem TSI, UIC a GOST pro železniční sítě s rozchodem 1 435, 1 520 a 1 524 mm. Portfolio produktů zahrnuje výrobu nových lokomotiv, komplexní modernizace, opravy vozidel závislé i nezávislé trakce, údržbu a pronájem lokomotiv.

  DIFORM CNC s.r.o.

  DIFORM CNC s.r.o. je malá výrobně obchodní firma, specializující se na třískové obrábění kovových i nekovových materiálů.

  DIVESOFT s.r.o.

  Výzkum v oblasti potápění a vývoj a výroba speciální techniky pro potápění.

  EMP, s.r.o.

  EMP, s.r.o. je společnost zaměřená na strojírenskou výrobu v segmentu kovoobrábění a zámečnictví. EMP s.r.o. poskytuje produkty a služby nejen na území Slovenska, ale i v zahraničí. Díky investiční a modernizační politice se orientuje i na specifické požadavky zákazníka.

  FANYCO s.r.o.

  Společnost nabízí konstrukci a výrobu speciálního nářadí a řezných nástrojů, CNC frézování a soustružení, laserové značení a gravírování.

  Formy Tachov s.r.o.

  Společnost Formy Tachov s.r.o. vznikla v roce 1995 oddělením nástrojárny od a.s. Strojplast Tachov. Společnost se specializuje na konstrukci, výrobu a opravu vysoce kvalitních forem pro vstřikování plastů.

  Heidenhain s.r.o.

  Firma DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH otevřela v Praze v roce 1993 technickou kancelář, jejímž hlavním zaměřením byla poradenská činnost. V dnešní době se firma specializuje na opravy a testy výkonné elektroniky, na oblast školení a programování a podpory zákazníkům.

  HT Metal s.r.o.

  Společnost HT Metal je jedním ze specialistů v oboru kovoobrábění, frézování, soustružení a broušení na klasických i CNC strojích. Společnost se specializuje na polygrafický průmysl a jejich produkce směřuje jak na zahraniční tak i tuzemský trh.

  KAVALIERGLASS, a.s.

  Firma je předním evropským výrobcem, který má více než 175 letou tradici ve výrobě borosilikátového skla. Nabízí velmi široký sortiment domácenského, průmyslového, laboratorního a technického skla, trubic a průmyslových aparatur. Výrobky distribuuje pod vlastními značkami Simax® a Kavalier®, nabízí ale i řešení na míru pod značkou zákazníka.

  ING. Jiří Sohr, MBA

  Firma KovexProduction se zabývá ryze strojírenskou činností, zakázkovou strojírenskou výrobou, rotačních i nerotačních součástí s použitím konvenčních metod kovoobrábění i technologií CNC. Převažuje výroba ocelových strojních dílů. Mají také zkušenosti s opracováním nerezavějících, otěruvzdorných ocelí a s opracováním tvrdokovů - drátořezem i standartní technologií. Specialitou je obrábění Molybdenu - soustružení.

  LAURUS, s.r.o.

  Hlavní činností firmy je zakázková výroba, zajišťování kompletních služeb při dodávkách strojírenských součástek a výrobků podle dodané výkresové dokumentace, 3D modelů či vzorků zákazníka.

  LT KOVO s.r.o.

  Společnost má 20-ti letou historii, kdy po roce 1989 navázala na dlouholetou tradici kovoobrábění, strojírenství a slévárenství rodinné firmy Tauber – významného kladenského podniku minulého století. Společnost se soustřeďuje na strojní CNC obrábění, zámečnictví, výrobu z nerezi, plastů, servis strojů a zařízení.

  Markos Trading s.r.o.

  Firma MARKOS Trading, s.r.o. je výrobně-inženýrsko-konzultační společností se zaměřením na zakázkovou strojírenskou výrobu kompletních strojů, strojních zařízení a samostatných mechanických dílů různého užití.

  Moniform s.r.o.

  Společnost nabízí výrobu, návrhy a servis všech typů forem. Zajišťuje výlisky i prototypy do elektrotechnického, zbrojního, automobilového a všeobecného průmyslu.

  Moravské kovárny a.s.

  Společnost Moravské kovárny a.s. se orientuje na výrobu zápustkových výkovků z oceli tvářených za tepla pro automobilový průmysl, stavební průmysl, drážní techniku, zemědělské a stavební stroje. Nástrojárna zajišťuje konstrukci a výrobu nástrojů pro tváření za tepla i za studena. Při výrobě používá nejmodernější CAD-CAM SW Euklid Strässle, SolidWorks a HSMWorks pro 20 CNC center.

  MRSTEEL s.r.o.

  Firma vznikla v roce 1996 a zabývá se především obráběním kovů na CNC soustruzích a CNC frézách. Disponuje také svářecí technikou TIG a MIG. Zajišťuje kompletní výrobu dílů včetně kalení a povrchových úprav.

  MTA Group s.r.o.

  Společnost provádí laserový popis, gravírování a CNC frézování. Dále nabízí broušení na plocho. Vyrábí štítky přístrojových desek, photoluminescentní a dveřní štítky. Laserem popisuje povrch broušený, pískovaný, lakovaný, černěný, smaltovaný a další.

  NASAFORM nástrojáreň spol. s r. o.

  Od založení se firma zabývá konstrukcí, vývojem a prodejem forem, nástrojů a strojírenských výrobků, zpracováním kovů. Posláním společnosti je uspokojit požadavky zákazníků při výrobě nástrojů a forem. Maximální spokojenost se snaží dosáhnout prostřednictvím individuálního přístupu a komplexními službami, kterou zajišťují výrobní a techničtí pracovníci.

  N.F.I. METALL S.R.O.

  Firma se zabývá strojírenskou zakázkovou výrobou v oboru nerotačního a rotačního obrábění a služeb s těmito obory souvisejícími. Svým vybavením a technologickým zázemím se zaměřují na výrobu součástí a sestav dle požadavků zákazníka.

  NZ nástrojárna a kovoobráběčství

  Firma se zabývá strojním obráběním a zámečnickou výrobou již 20 let. Specializací je střední a těžké obrábění kovových i nekovových materiálů jako je ocel, litina, nerezová ocel, silon a další. Zámečnická dílna je schopna nabídnout vlastní kapacitou, a ve spolupraci s kooperací, kompletní zajištění výroby běžné v tomto oboru.

  Prim Tool s.r.o.

  Společnost Prim Tool s.r.o. se zaměřuje na výrobu vstřikovacích forem, nářadí, nástrojů, přípravků a speciálních měřidel pro dílce jemné mechaniky, hodinářství, automobilového a elektrotechnického průmyslu.

  Proform CNC Nástrojárna spol. s r.o.

  Hlavní specializací firmy je výroba rámů forem pro vstřikování plastových výlisků. Zpočátku byla veškerá produkce firmy směrována na německý trh. Postupem času se výroba rozšiřovala i na český trh, kde s významnými českými odběrateli firma spolupracuje dodnes. V červnu roku 2000 byla výroba převedena do nově zrekonstruovaných prostorů průmyslového areálu v Horšovském Týně. Do firmy vstoupil nový subjekt, v té době největší zahraniční odběratel, německá společnost Wilden Werkzeug-und Automatisierungstechnik GmbH Wackersdorf, která se stala 30% podílníkem.

  PROVE TECH CZ s.r.o.

  Firma PROVE TECH CZ s.r.o. vznikla koncem roku 2008 na základě rozhodnutí firmy KENNAMETAL EXTRUDE HONE Ltd. ve Spojených státech, o zrušení všech svých aktivit v České republice, týkajících se termického odhrotování a dalšímu věnování se pouze své hlavní činnosti, tj. vývojem, konstrukcí a výrobou strojů pro termické odhrotování. Vzhledem k naprosté vyjímečnosti této metody a její 100% ní spolehlivosti, při dodržení základních zásad, se vedení firmy PROVE TECH CZ s.r.o. rozhodlo v této činnosti pokračovat.

  SAN-TECH Stavební geologie s.r.o.

  Hlavní nabídka činností společnosti se týká sanací znečištění chlorovanými uhlovodíky, rozpouštědly (butylacetát), těžkými kovy apod. Základem konstrukční činnosti je výroba produktů zhotovených na zakázku pro geologický průzkum a ekologii a v neposlední řadě vlastní zámečnický provoz. Společnost provádí kusovou, malosériovou a sériovou výrobu od jednoduchých dílů obráběných ve 2D až po velmi složité 3D díly.

  Seco Group a.s.

  Společnost Seco GROUP a.s. je dominantní výrobce žacích traktorů v České republice a významný dodavatel této techniky zejména do zemí EU. Společnost patří k vedoucím slévárnám v ČR v oblasti menších přesnějších odlitků z tvárné litiny zejména pro evropské výrobce osobních a nákladních automobilů, traktorů a stavebních strojů.

  SOLID Brno s.r.o.

  Společnost Solid Brno s.r.o. se zabývá kovoobráběním a sériovou výrobou na CNC strojích, dále prodejem sintrovaných materiálů a výrobků s povrchovou úpravou pomocí práškové metalurgie vhodných jako kontaktní materiály v elektrotechnice.

  SORGES s.r.o.

  Společnost Sorges, s.r.o. se orientuje na obrábění tvarově náročných dílců. Soustřeďují se především na CNC obrábění hliníkových slitin, ale i plastů, oceli a litiny.

  STAMIT, s.r.o.

  Společnost STAMIT, s.r.o. se zaměřuje se na výrobu dílů malých, středních a velkých sérií. Výrobky které produkují spadají do všech oblasti průmyslu. Jako hlavní uvádějí výrobu v oblasti optických přístrojů, tiskařských strojů, automotive, zbojního a elektrotechnického průmyslu.

  STROJTEX - GBHP s.r.o.

  Firma byla založena v roce 1996. Většinu své minulé činnosti zaměřovala na vývoj, výrobu a servis vázacích dílů pro soukací stroje. Od roku 1993 se zaměřuje na zakázkovou výrobu strojních dílů a svůj stávající strojní park využívá na obrábění různých dílů dle výkresů zákazníků.

  TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.

  Z malé rodinné firmy dovážející do Čech špičkové švýcarské závitníky se během téměř čtvrtstoletí své existence proměnili ve strojírenskou firmu střední velikosti. Dnes pro ně pracuje okolo sedmdesát zaměstnanců a mají několik tisíc spokojených zákazníků. V jejich portfoliu najdete obráběcí stroje, nástroje i technologie od těch nejrenomovanějších světových výrobců. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis poskytovaný ke všem dodávaným produktům.

  TRIGA-MF s.r.o.

  Společnost TRIGA-MF spol. s r.o. je od roku 1994 zaměřena na design, vývoj, výrobu a prodej přídavného zařízení pro stavební stroje, speciálního servisního nářadí pro automobilový průmysl a hydraulických komponentů.

  TRUSTACOM s.r.o.

  Firma se zaměřuje na výrobu vstřikovacích forem, vyfukovacích forem a na vstřikování miniaturních technických plastových výlisků na lisech Babyplast.

  VASMO s.r.o.

  Firma VASMO s.r.o. byla založena v roce 1996. Nosný výrobní program byl zaměřen na velkosériovou výrobu zvláštního příslušenství pro textilní stroje, zejména na produkci ozubených koleček s m=1-1,5 do průměru d=40. Firma byla úzce zaměřena na generálního odběratele. V dnešní době mají 8 nejdůležitějších odběratelů a kromě sériové výroby se provádí i přesná kusová výroba. Hlavními přednostmi je vysoká přesnost výroby a velká flexibilita.

  VKF - nástrojárna s.r.o.

  Nástrojárna pracuje od roku 1991. Od svého začátku se specializuje na výrobu forem pro vstřikování a vyfukování plastů, obrábění na CNC frézce, navrhování a výrobu grafitových elektrod.

  VOP CZ, s.p.

  VOP CZ, s.p. je podnikem, který se profiluje v oblasti vojenské techniky, strojírenské výroby a vývoje. Podnik se zabývá především opravami vojenské techniky a strojírenskou výrobou. Na vlastní vývoj navazuje modernizace a výroba vojenské techniky a výroba civilních produktů.

  VKV HORÁK s.r.o.

  Firma je zaměřená na konstrukci, vývojové práce v oblasti strojírenství, nástrojářství a kovoobrábění. Nabízí zejména návrhy, výrobu prototypů, výrobu mechanických dílů nebo sestav pro přístrojovou mechaniku a s tím související výrobu nástrojů, přípravků, tvářecích a vstřikovacích forem pro sériovou výrobu.

  VÚHŽ a.s.

  Speciální malosériová výroba firmy je zaměřena především na hutní výrobky (finalizované odstředivě lité odlitky, válcování speciálních profilů za tepla), povlakování nástrojů a forem a dále výrobu měřící, regulační a automatizační techniky pro hutě, slévárny a ocelárny. Firma preferuje dodávky na klíč podle individuálních požadavků zákazníků. Špičková kvalita, záruční a pozáruční servis a péče o zákazníka je samozřejmou součástí dodávek.

  WINSTON Production s.r.o.

  Společnost působí v oblasti strojírenské výroby. Její činnost je v současné době zaměřena především na výrobu strojů, jejich částí i jednotlivých strojních součástí dle výrobní dokumentace zákazníků, vrtání dlouhých, přesných otvorů a provádění obráběčských operací na zákazníkem dodaných polotovarech.

  W-tech s.r.o.

  Společnosť W-tech, s.r.o. působí na trhu od roku 2001. Hlavní činností společnosti je kusová a malosériová strojírenská výroba průmyslových strojů a podskupin, nářadí a nástrojů, technologických upínačů, výroba forem na lisování technické pryže a výroba jednotlivých strojních dílů.

  ŽAC s.r.o.

  Společnost je hlavně zaměřena na drobnou zakázkovou výrobu. Při vyřizování objednávek je kladen důraz na osobní jednání se zákazníkem, dodržování dodacích termínů a vysokou kvalitu výroby. Díky tomuto přístupu má firma mnoho stálých a spokojených odběratelů.

  1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks / Fusion 360