1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks
Česky English
Služby
 • Postprocesory
 • CAD služby
 • CAM služby
 • Výroba
 • Poradenství
 • Služby

  Postprocesory

  Firma 1C Pro s.r.o. se zabývá tvorbou postprocesorů pro různé řídicí systémy CNC strojů a to jak v návaznosti na systém Inventor HSM / HSMWorks, tak i obecně, tedy pro jakékoliv CAM systémy. Otázka postprocesorů je vždy důležitá, neb je to důležitý a nutný článek řetězu v oblasti technologie výroby. Pokud tento článek chybí, nebo je vadný, pak i samotná výroba a vše s tím spojené strádá.

  Postprocesing

  CAD služby

  Firma 1C Pro s.r.o. se zabývá zpracováním různých úloh ať v designu, nebo v konstrukci, a to včetně reverzního inženýrství. Jedná se o 3D CAD tvorbu prototypových modelů, forem pro vstřikování/lití, zápustek pro kovárenství, modelových zařízení pro slévárenství atd. Tvorba je prováděna v systémech Inventor HSM a HSMWorks od jednotlivých dílů, přes sestavy až po případnou výkresovou dokumentaci.

  CAD služby

  CAM služby

  Firma 1C Pro s.r.o. se zabývá technologickým zpracováním 3D CAD modelů, to znamená generování výstupních NC kódů pro CNC obráběcí centra. Jak již bylo zmíněno v popisu systému Inventor HSM / HSMWorks, tak výstupy jsou tvořeny pro jakýkoliv řídicí systém stroje. Samotné systémy Inventor HSM / HSMWorks nabízí jednoduché generování drah nástrojů s naprosto profesionálními výsledky. Mnoho strojírenských podniků nevěřilo, jak NC kódy ze systémů Inventor HSM a HSMWorks umožnilo zvýšit produktivitu výroby a přitom zároveň prodloužit životnost nástrojů. Zproduktivnění výroby se projevilo jak jednoznačně kratším časem obráběním, ale také lepším výsledným povrchem po obrábění, čímž se minimalizovaly následující náklady pro „ruční“ dokončovací procesy.

  CAM služby

  Výroba

  Firma 1C Pro s.r.o. nabízí možnost kooperace výroby. Je to dáno tím, že poměrně velké procento zákazníků požaduje dodání poptávaného dílu/nástroje včetně výroby. Kooperace jsou uskutečňovány vždy tak, aby se zohlednila technologie výroby pro poptávaný díl/nástroj. Dle poptávané výroby se vybere nejvhodnější firma s patřičnými zkušenostmi pro danou výrobu.

  Výroba

  Poradenství

  Firma 1C Pro s.r.o. se zabývá analyzováním potřeb zákazníka a pro dosažení co nejlepší optimalizace pak navrhuje výběr potřebného zařízení a to jak v oblasti software (programy/aplikace), tak i hardware (počítače, CNC stroje atd.). Výsledky stále ukazují, jak velké rezervy mnoho podniků má a přitom bez takovýchto analýz (poradenství) by tyto rezervy zůstaly neodhaleny.

  1CPro s.r.o. - Autodesk HSM - Inventor HSM / HSMWorks / Fusion 360